Teslimat ve Kargo

Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden itibaren en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Adresinize kargo teslim süresi ortalama 3 iş günüdür. 


İade ve Değişim talebinde bulunulacak ürün için, gönderimleri şirketimizle anlaşmalı olan kargo şirketi dışında herhangi bir kargo şirketiyle gönderim yapılması durumunda, kargo takip süreci şirketimiz tarafından izlenememektedir. Bu hususta farklı bir kargo şirketiyle gönderime çıkan ürünün takip numarasını destek@biblocu.net e-posta adresimize satın alma bilgilerinizle birlikte iletmeniz gerekmektedir. (İade ve Değişim süresi, satın alma sürecini takip eden 14 gün içerisinde yapılmalıdır.)


Değişim talebinde bulunulan ürünün faturası ve istenilen değişiklik detaylarının faturanın arkasında belirtilmesi gerekmektedir.


Önemli Uyarı: Denenen ve kullanılan ürünlerin iade/değişim hakları şirketimiz insiyatifinde olup, gerekli teknik değerlendirmeler yapıldıktan sonra sonuçlandırılmaktadır. (Fabrikasyon, üretim ve taşıma esnasında hasar alan ürünler bu sürece dahil edilmeyip, iade/değişim işlemi koşulsuz yapılmaktadır.)

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ,


Covid-19 Pandemisi sebebiyle içinde bulunduğumuz bu dönemde, Türkiye genelinde tüm kargo firmalarının dağıtım süreçlerinde aksamalar ve yoğunluklar bulunmaktadır. Bu nedenle, teslimat ve kargo alım süreçlerinde ön görülemeyen gecikmeler yaşanabilmektedir.

Bu süreçte Biblocu.net ailesi olarak, Sağlık Bakanlığı’nın öngördüğü tüm önlemleri en üst düzeyde uygulayarak hazırlanan siparişlerinizin, güvenli ve en hızlı şekilde kargoya teslim edilmesi için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Sizin için özenle hazırladığımız ürünlerinizin kargo firmasına aynı gün içerisinde teslim edilmesi talebinde bulunup, siparişlerinizin en kısa sürede sizlere ulaşması için iş ortaklarımızla düzenli iletişim halinde olarak sürece katkı sağlıyoruz. Ürünlerinizi kargoya teslim ettiğimiz anda sizleri SMS ile bilgilendiriyoruz. Kargo firmasının siparişi sistemine tanıtmasının akabinde, siparişinizi üyeliğiniz altında bulunan “Siparişlerim” sayfamızdan kolayca takip edebilirsiniz.

 Özellikle hediye ve özel gün siparişlerinizi oluştururken kargo nedeniyle olası gecikmeleri göz önünde bulundurmanızı rica eder, erken verilecek siparişlerin bu süreçte hedeflenen teslim süreleri açısından önemini hatırlatmak isteriz.

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Covid-19 pandemisi süresince sipariş verdiğim ürün ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

www.biblocu.net sitesinde vermiş olduğunuz siparişler ortalama 1 - 3 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Bu bizim ürünleri kargo firmasına teslim etme süremiz olarak 1-3 iş günü arasındadır. Kargo firmalarının ürünleri aldıktan sonra gönderim süreleri uzamakta olup her bölge (il-ilçeler) oluşan yoğunluktan ve kargo şubelerinin günlük olarak getirdiği teslim kotası nedeniyle verilen siparişlerde gecikme yaşanmaktadır.  Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra onlar tarafından çıkışı yapıldığı zaman tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Hafta sonu, mesai saatleri dışındaki ve yasak dönemi boyunca siparişler, takip eden iş gününden itibaren işleme alınmaktadır. Yoğunluk dönemlerinde siparişlerinizin çıkış süresi biraz uzayabilir.


TESLİMAT
Covid-19 pandemisi süresince sipariş hazırlama ve paketleme sırasında alınan hijyen tedbirleri nelerdir?

Siz değerli müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz ve almaya devam edeceğiz.. Genel Merkez ve Lojistik depolarımız dezenfekte edilmiş, ekip arkadaşlarımızın kolay ulaşabileceği hijyen noktalarına dezenfektanlar yerleştirilmiştir. www.alsemotor.com adresinden verdiğiniz siparişlerin hazırlandığı tüm alanları belirli aralıklarla dezenfekte edilmeye devam etmektedir. Maske ve eldiven ile çalışan ekip arkadaşlarımız sayesinde siparişlerinizi en güvenilir şekilde hazırlanmaktadır. Sizler için en az temas ile hazırlanmaktadır.


BİBLOCU.NET AİLESİ OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ.